Оренда офісів БЦ "Кристал" (044) 371 78 00

Інфраструктура

Бізнес Центр «Кристал» розташований в районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч станції м.Вирлиця – 400 м. та м. Бориспільська – 500 м. Офіс знаходиться за кілька метрів від парку Партизанської Слави. Розвинена мережа супермаркетів: АТБ – 300 м., Сільпо – 500 м, Готель “Раціотель” – 50м.

5 хв.
до ст. Бориспільська
7 хв.
до ст. Вирлиця
1 хв.
від парку Партизанської Слави
300 м
супермаркет АТБ
500 м
супермаркет Сільпо
50 м
готель Раціотель
Кристал Конференц
Охорона та паркінг. Бомбосховище та дизельний генератор
БЦ «Кристал» надає до Ваших послуг 2 сучасні конференц-зали на 15 та 50 осіб. Всі зали оснащені необхідним обладнанням, бездротовим інтернетом, системою кондиціонування та обігріву та відмінно підходять для проведення тренінгів, семінарів, презентацій, конференцій та інших корпоративних заходів. Інтер’єр витриманий у офісно-діловому стилі. На території Конференц-Центру розташоване кафе «Маттео», що надає організацію кава-брейків, обідів, фуршетів та банкетів.
  • Meeting Room
    15 осіб
  • Training Room
    50 осіб

Конференц-зал розрахований на аудиторію до 15 осіб. Площа залу – 32 кв.м. Приміщення обладнане доступом до інтернету, системою кондиціювання та обігріву, плазмовою панеллю, фліп-чартом, екраном, мультимедійним проектором та мобільними меблями.

Вартість оренди залу:
3000 грн/8 г день
400 грн/година

Конференц-зал розрахований на аудиторію до 50 осіб. Площа залу – 80 кв.м. Приміщення обладнане доступом до інтернету, системою кондиціювання та обігріву, фліп-чартом, екраном, мультимедійним проектором та мобільними меблями.

Вартість оренди залу:
4500 грн/8 г день
600 грн/година
Кофе-брейк зона

Спеціально відведене приміщення дозволяє накривати кавові брейки та фуршети, де учасники можуть насолодитися не лише смачними закусками від кафе «Маттео», спілкуванням один з одним, а й відпочити із затишком та комфортом.

Кафе "Маттео"

У БЦ «Кристал» офісні співробітники мають відмінну можливість в обідню перерву відвідати кафе «Маттео».

Кафе Маттео на 100 місць. Пропонуються комплексні обіди вартістю 120 грн повний та 110 грн (без перших страв), широкий вибір паст, бургерів, гарячих страв та різноманітних салатів. У закладі є wi-fi. Робочий годинник з 09:00 до 18:00, бізнес ланчі з 12.00 до 16.00.
Є організація доставки обідів до офісів. Можливість укладання договору на надання обідів за безготівковим розрахунком.

Охорона та паркінг. Бомбосховище та дизельний генератор
Паркінг
Відкритий паркінг у "БЦ Кристал" розрахований на 120 машиномісць.
Критий паркінг - 12 машиномісць
Крім того, на території Бізнес Центру "Кристал" є велостоянка, що охороняється, а також не великий підземний паркінг на 12 паркомісць.
Охорона
На території Бізнес Центру "Кристал" проводиться цілодобове відеоспостереження периметру будівлі, місць громадського користування, а також наземного та підземного паркінгу. Вся одержана інформація централізовано виводиться на монітори диспетчерської.
Пропускна система
На території БЦ створено всі умови для швидшого інформування про спробу незаконного проникнення в бізнес-центр. При вході діє пропускна система з персоналізованих магнітних карток, яка дозволяє не тільки здійснювати контроль відвідування БЦ, а також дає змогу обмежити доступ сторонніх осіб, забезпечуючи додаткову безпеку.
Бомбосховище
Бізнес Центр "Кристал" пропонує для всіх резидентів надійне бомбосховище
Дизельний генератор
Дизельний генератор в БЦ "Кристал" пропонує автономне електрозабезпечення на випадок вимкнення світла та при частих перебоях електропостачання
Бажаєте дізнатися більше?
Залишились питання?
Наш менеджер із задоволенням на них відповість