Оренда офісів БЦ "Кристал" (044) 371 78 00

Про бізнес-центр

Безумовною перевагою Бізнес Центру є автоматизована система управління опаленням, вентиляцією та кондиціюванням, заснованим на застосуванні теплових насосів Lenox (США), що дозволяють повністю відмовитися від використання міського теплопостачання та автономно забезпечити кліматичний режим будівлі.

11500м2
Загальна площа будівлі
10500м2
Площа приміщень
400м2
Паркінг
600м2
Конференц-Центр
Широкі можливостідля ефективної роботи
Кристал конференц
БЦ «Кристал» надає до Ваших послуг сучасні конференц-зали.
Конференц-зали
"Training room", 80 м2 на 50 осіб та "Meeting room", 32 м2 на 15 осіб.
Кафе "Маттео"
"Маттео" пропонує традиційну домашню кухню для бізнес ланчів та кава-брейків.
Інфраструктура для резидентів
БЦ «Кристал» має низку архітектурних переваг та унікальних інженерних рішень.
Зони відпочинку
БЦ пропонує зони відпочинку для резидентів та відвідувачів.
Інженерія
Найкращі технології для вашого комфорту

Свій високий клас БЦ «Кристал» по праву заслуговує не лише на своїми архітектурними перевагами, та унікальними інженерними рішеннями, які дозволяють назвати його першим еко-офісом столиці, справжнім «розумним будинком». Автоматизовані системи керування опаленням, вентиляцією та кондиціюванням, заснованим для застосування теплових насосів Lenox (США), дозволяють повністю відмовитись від використання міського теплопостачання та автономно забезпечити кліматичний режим будівлі.

Простір світла
Застосування фасадного скла фірми AGC – «Азур» з небесним відтінком створює неповторну атмосферу гармонії та сприятливого ділового середовища. Це скло за характеристиками теплопровідності вдвічі перевищує цегляні перегородки. -контроль та економія -фасадне скло японської компанії AGC модельного ряду 2011 року Phoenix Azure -Теплові насоси ТМ Lennox -Шестикратний годинний повітрообмін -Вбудована трансформаторна підстанція -швидкісні ліфти німецької компанії LM
Контроль та економія
БЦ «Кристал» оснащений автоматизованими системами контролю за використанням електроенергії (АСКУЕ) та води, що дозволяє значно оптимізувати витрати на утримання офісу та отримати суттєву економію. Економія електроенергії на підігрів зовнішнього повітря становить 50%. Також у будівлі встановлено автоматизовану систему пожежогасіння.
Теплові насоси
Для забезпечення підтримки температури приміщення та потрібної кількості повітрообміну, встановлені канальні кондиціонери К1-К45 фірми Lennox (США) з функцією теплового насоса в комплекті з рекупераційною секцією ПВ-1ПВ-45. При температурі зовнішнього середовища - 5°С . При температурі до -15°С – режим теплового насоса з підігрівом в електротенах (при необхідності); при температурі -15°С і нижче працюють тільки електротени.
Завжди свіже та чисте повітря
Компресорно-конденсаторні блоки розміщуються на майданчиках на даху будівлі. Кондиціонерами температура приміщення регулюється лише на рівні ±2°С від нормованої. Для більш точного регулювання температури приміщення, можна додатково встановити зональний контроль. Від санвузлів та побутових приміщень повітря забирається канальними вентиляторами у шахти та викидається над рівнем покрівлі. В інших приміщеннях передбачено електричні конвектори.
Можливість самостійного моделювання офісу
Унікальні інженерні рішення, грамотне планування внутрішніх приміщень за принципом відкритого простору, що створює орендарям можливість самостійно моделювати свій офіс.
Сучасний ліфт
Сучасний ліфт у БЦ «Кристал» зарекомендував себе як надійна та безпечна техніка з гарним та приємним дизайном, ідеально підходять для будівель підвищеної комфортності. Елегантне оформлення ліфта створює додатковий комфорт під час подорожі між поверхами.
Цілодобове відеоспостереження та охорона
На території Бізнес Центру "Кристал" проводиться цілодобове відеоспостереження периметру будівлі, місць громадського користування, а також наземного та підземного паркінгу. Вся одержана інформація централізовано виводиться на монітори диспетчерської.
Архітектура

БЦ “Кристал” є іміджевим проектом у секторі ділової нерухомості лівобережної частини нашої столиці. Автором проекту виступила архітектурна майстерня професора Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, члена-кореспондента Академії мистецтв України, заступника голови Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, Лариси Павлівни Скорик, яка по праву вважається одним із найкращих архітекторів України, що підтверджується таким як собор святого Василя у Києві та реконструкція музею-заповідника Т.Г. Шевченка у Каневі. За оцінками членів Архітектурної ради м. Києва, проект БЦ «Кристал» можна розглядати як один із найкращих зразків сучасної ділової архітектури столиці ХХІ століття, свого роду еталон ділової забудови та приклад гармонійної адаптації сучасних технологій до існуючого міського середовища. Свій високий клас БЦ «Кристал» по праву заслуговує як своїми архітектурними достоїнствами, так і унікальними інженерними рішеннями.
-виконання у стилі
-гармонія ділового середовища
-ультрасучасний

  • Виконання у стилі Urban ContemporaryUrban Contemporary
  • Гармонія Ділового середовища та міської інфраструктуриUrban Contemporary
  • Ультрасучасний рівень ділового життяUrban Contemporary
Благоустрій
Бажаєте дізнатися більше?
Залишились питання?
Наш менеджер із задоволенням на них відповість